Alternativní příprava
Filtrovaná káva nevzniká pod tlakem, ale dochází k přirozené extrakci, díky které si v kávě můžete vychutnat široké spektrum chutí a vůní. Káva je krásně čistá a nedochází u ní k žádnému dalšímu louhování, kterým by se do výsleného nápoje dostávaly nežádoucí látky, jako je tomu např. u českého turka.

Alternativní příprava Počet produktů: 18

Podkategorie

 • Aeropress

  Jedinečný způsob přípravy kávy v Aeropressu v sobě kombinuje výhody french pressu a klasického dripperu: i zde hraje hlavní roli válec a píst, a stejně jako u dripperu dochází k filtraci i těch nejjemnějších částeček kávy přes papírový nebo kovový filtr.

 • Dripper

  Jedná se o metodu přípravy kávy, která je založená na filtrování kávy přes papírový filtr. Jednoduchost a skvělý výsledek řadí dripper mezi nejpoužívanější alternativní metody přípravy. 

 • French press

  Frenchpress představuje nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak si v pohodlí doma připravit kvalitní kávu. Výsledný nápoj bude plný a především bez kávové sedliny jako je tomu u klasického českého turka.

 • Chemex

  Aparát na přípravu špičkové filtrované kávy u vás doma. Je doslova geniálně jednoduchý a stejně geniálně vypadá. Káva z chemexu je při správném použití filtru perfektně přefiltrovaná od všech zbytků kávové sedliny. Nabídne vám maximální chuťový zážitek z vaší čerstvě mleté kávy.

 • Moka konvice

  Přístroj na vaření kávy založený na principu přípravy espressa za použití vysokého tlaku vodní páry.

zobrazeno 1 - 18 z 18 celkem
zobrazeno 1 - 18 z 18 celkem