JURA čistící tablety dvoufázové 2v1 Zobrazit větší

Jura dvoufázové čisticí tablety 6 ks

Balení obsahuje 6 ks tablet. Tablety rozpouští mastnotu, odstraňují nahromaděné zbytky kávy a dlouhodobě chránívnitřní části kávovaru. Garance čistoty a hygieny s certifikátem TÜV.

Více informací

289 Kč včetně DPH

 • Dvoufázové čistící tablety JURA účinně rozpouští mastnotu a společně s integrovaným čistícím programem odstraňují zbytky kávy od spařovací jednotky až po kávovou výpusť. Vše stiskem jednoho tlačítka. 

  Potřebu čištění Vám kávovar automaticky signalizuje, dle množství připravených nápojů, cca po 220 porcích.

  Dvoufázová čistící tableta kávovar nejen vyčistí, ale také zamezí hromadění mastnoty z kávových zbytků.

  Fáze I - čištění:
  Uvolňuje mastnotu z kávy a usazeniny ze spařovací jednotky a sítka. Kávovary JURA využívají pro čištění vodu o teplotě 80 °C, čímž je zajištěna velká účinnost čistícího procesu.

  Fáze II - ochrana:
  V čistících tabletách JURA jsou obsaženy látky, které dlouhodobě chrání jednotlivé komponenty kávovaru před usazováním zbytků kávy a tuku.

  Balení obsahuje 6 ks tablet. Jsou určeny pro všechny automatické kávovary JURA.

  K dispozici je také větší balení, které obsahuje 25 ks čistících tablet.

  Nezávislá mezinárodní zkušební organizace TÜV Rheinland udělila společnosti JURA certifikát pro mikrobiologicky nezávadné plně automatické přístroje, vydaný podle nejpřísnějších kritérií. To znamená, že originální přípravky pro péči od společnosti JURA jsou přesně vyladěné pro elektronicky řízené programy, čímž garantují hygienu a čistotu každého plně automatického přístroje JURA.

  Doplňky

  12 další produkty ve stejné kategorii

  Slevy