JURA filtr CLARIS White Zobrazit větší

JURA filtr CLARIS White

Filtr Jura CLARIS White (dříve CLARIS Impressa) účinně změkčuje voduabsorbuje nežádoucí látky a chrání kávovar před vodním kamenem.  Snadné a rychlé použití pro perfektní kávu.

Více informací

399 Kč včetně DPH

 • Kvalitní voda je rozhodující pro chuť připravované kávy, neboť káva je z 98% voda. Je-li voda příliš tvrdá, nedosáhneme plného aroma espresso kávy. Voda také obsahuje chlór, často jsou v ní stopy těžkých kovů a jiných nežádoucích látek. Usazeniny z vodního kamene zkracují životnost Vašeho kávovaru. Filtr CLARIS, umístěný přímo ve vodní nádržce absorbuje veškeré škodlivé nežádoucí látky, zatímco důležité fluoridy zůstávají zachovány. Filtrová patrona CLARIS je naplněná organickým materiálem - bez chemických přísad.

  Díky filtrům CLARIS není třeba odvápňovat 

  Při ohřívání vody dochází k usazování vodního kamene, což zpomaluje proces ohřevu, zvyšuje náklady na energii a z dlouhodobého hlediska může způsobit poruchu kávovaru. Vodní kámen nepříznivě ovlivňuje i kvalitu samotné kávy. Větší množství uhličitanu vápenatého dodává nápoji nepříjemnou pachuť a ubírá na síle aroma kávy. Filtr CLARIS poskytuje optimální ochranu proti usazování vodního kamene. Pokud tedy používáte do Vašeho kávovaru filtry CLARIS, nemusíte kávovar odvápňovat.  

  JURA CLARIS White filtr - upozornění

  Filtr JURA CLARIS White nahrazuje starší typ filtru CLARIS Impressa. Je vhodný pouze pro kávovary řady Impressa, které nemají modrý kryt filtru v nádržce na vodu.

  4 další produkty ve stejné kategorii

  Slevy