DeLonghi ECAM 550.75 MS

DeLonghi
DLN121272
29 990 Kč
S DPH
3-5 pracovních dnů
Počet

Luxusní kávovar DeLonghi ECAM 550.75 shrnuje všechny zkušenosti, know-how a technologii světového lídra v kávovarech které zaručují, že každý krok přípravy kávy je proveden co nejpečlivěji. Připraví ty nejkvalitnější a chuťově nejdokonalejší kávové nápoje, které získáte stisknutím jediného tlačítka. Snadné ovládání je zajištěno díky barevnému displeji s dotykovou obrazovkou a v nabídkovém menu naleznete nepřeberné množství kávových a mléčných receptů.

Špičkový kávovar z řady PrimaDonna Class uspokojí i ty nejnáročnější milovníky kávy. Luxusní stříbrné provedení, elegantní design a barevný dotykový displej Vás ohromí. Ovládání a údržba je ještě snadnější a pohodlnější díky spoustě inovativních prvků. S tímto kávovarem snadno připravíte ty nejlepší kávové a mléčné nápoje, horkou čokoládu a dokonce i čaj. Speciální patentovaný systém vytvoří báječnou, bohatou a krémovou mléčnou pěnu, které neodoláte. Pomocí mobilní aplikace Cofee Link a funkce My Menu můžete vytvářet nové recepty a nastavit si velikost či sílu (aroma) vaší kávy podle chuti.

  • 3,5“ TFT barevný displej s dotykovou obrazovkou pro maximální jednoduchost použití, celkem možnost vybrat z 18 jazyků (včetně češtiny a slovenštiny pro jednoduché ovládání)
  • Kávovar je propojen s inovativní Coffee Link aplikací
  • Nastavte si každý nápoj přesně podle své chuti: aroma kávy, množství kávy/ mléka a teplotu vody
  • Nová termo karafa na mléko s dvojitými stěnami, pro udržení optimální teploty mléka po delší dobu
  • DeLonghi „LatteCrema“ System pro skutečný mix potěšení. Připravuje hustou a krémovou mléčnou pěnu při ideální teplotě pro přípravu Vašeho oblíbeného mléčného nápoje jedním tlačítkem
  • Automatická čistící funkce vestavěná do knoflíku na regulaci pěny – jednoduše tak může být po použití opět uložena do lednice
  • Speciální tryska pro přípravu horké vody na čaj nebo horké páry pro manuální přípravu mléčné pěny
  • Kávovar může být použit se zrnkovou nebo mletou kávou
  • Vestavěný ocelový mlýnek na kávu s 13stupni nastavení mletí

Parametry

Šířka:
26 cm
Hloubka:
36 cm
Výška:
47 cm
Váha:
12 kg
Displej:
Ano
Kapučinátor:
Ano
Tryska na páru:
Ano
Zásobník na mléko:
Ano
Mlýnek:
Ano
Nahřívač šálků:
Ano
Tlak čerpadla:
19 Bar
Příkon:
1450 W
Nádoba na vodu:
2 l
Zásobník na kávová zrna:
360 g
Funkce One Touch:
Ano

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: