Rhinowares ruční mlýnek s adaptérem

Rhinowares
RWSHGA
1 434 Kč
S DPH
3-5 pracovních dnů
Počet

Ruční mlýnek Rhinowares s nastavením hrubosti mletí. S adaptérem pro Aeropress. Ideální volba na cesty nebo na domácí použití

Ruční mlýnek na kávu australské značky Rhinowares je v současnosti jedním z nejlepších ručních mlýnků na trhu. Potěší precizností svého provedení, praktičností i elegantním designem.

Mlýnek je určen převážně  pro uživatele Aeropressu. Součástí mlýnku Rhinowares Mini je i adaptér, díky kterému mlýnek přesně zapadne do Aeropressu a můžete tak kávu namlet přímo do kávovaru. Máte rádi svou kávu i na cestách, pak spojení mlýnku Rhinowares a Aeropressu je ideální volba.

Díky tělu, které je kompletně vyrobeno z nerezové oceli je mlýnek neuvěřitelně odolný a nebude mu vadit ani nešetrné zacházení. Z tohoto důvodu je perfektní volbou pro všechny cestovatele, kteří chtějí mlýnek, který je skladný, bytelný a k tomu dokonale propracovaný. 
Mlecí kameny mlýnku Rhinowares Mini jsou vyrobeny z keramiky a jejich kónický tvar a ostrost zajišťují čisté přesné mletí, dlouhou životnost a snadné čištění. Hrubost mletí si snadno nastavíte nastavovací matkou  a jednoduše si tak přizpůsobíte hrubost mletí podle Vašich potřeb a způsobu přípravy kávy.

Mlýnek se snadno čistí a zabraňuje statické elektřině. 

Praktickým doplňkem mlýnku je i ochranný cestovní obal se stahovací šňůrkou, díky kterému je cestování s mlýnkem ještě příjemnější.

Materiál: nerez

Parametry

Nastavení hrubosti mletí:
Ano
Počet nastavení hrubosti:
plynule

2 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: