Seznam produktů značky Jura

Cena 399 Kč
View Detail
Filtr JURA CLARIS Blue účinně změkčuje vodu, absorbuje nežádoucí látky a chrání kávovar před vodním kamenem. Snadné a rychlé použití pro perfektní kávu.
Cena 399 Kč
View Detail
Filtr CLARIS připravuje dokonalou vodu pro Vaši kávu. Odstraňuje z vody nežádoucí látky, chrání kávovar před vodním kamenem, filtruje vždy jen potřebné množství vody. Komunikuje s kávovarem na...
Cena 399 Kč
View Detail
Filtr Jura CLARIS White (dříve CLARIS Impressa) účinně změkčuje vodu, absorbuje nežádoucí látky a chrání kávovar před vodním kamenem.  Snadné a rychlé použití pro perfektní kávu.
Cena 10 999 Kč
View Detail
Repasované kávovary jsou po kompletní výměně všech těsnění, výměně topného tělesa s horním pístem, osazeno je nové 15- barové čerpadlo. Na repasované kávovary poskytujeme záruku 1 rok.
Cena 389 Kč
View Detail
Balení obsahuje 9 ks tablet určených na 3 cykly (3x3 tablety). Odvápňovací tablety odstraňují již usazený vodní kámen, čímž snižují spotřebu energie a dlouhodobě chráníkávovar před poškozením....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.